rewolta
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karcianki- w co gracie, co polecacie?

4 posters

Go down

Karcianki- w co gracie, co polecacie? Empty Karcianki- w co gracie, co polecacie?

Pisanie  Kenpachi Pon Kwi 25, 2011 7:04 pm

Grywam w Yu-gi-oh! (dla niektórych może to głupie, ale mi rozgrywka odpowiada), mam też karcianke Dragon Ball, choć nie miałem okazji naprawdę pograć. Jest jeszcze Dungeoneer, choć można go określić planszówko-karcianką.
Kenpachi
Kenpachi

Liczba postów : 41
Data rejestracji : 15/04/2011
Age : 28
Skąd : Sulechów

Powrót do góry Go down

Karcianki- w co gracie, co polecacie? Empty Re: Karcianki- w co gracie, co polecacie?

Pisanie  Qadi Pon Kwi 25, 2011 8:08 pm

To ja polecam wszystkim Magic The Gathering. Chodź nie jest to tanie hobby na prawde wciaga. Jeśli ktoś chciałby pogadać coś więcej : nauka gry itp to pisać ;]
Qadi
Qadi

Liczba postów : 20
Data rejestracji : 25/04/2011

Powrót do góry Go down

Karcianki- w co gracie, co polecacie? Empty Re: Karcianki- w co gracie, co polecacie?

Pisanie  Kenpachi Pon Kwi 25, 2011 8:31 pm

Ja chce zacząć. Jak będzie jakieś spotkanie, to weź ze dwie talie, żebyśmy zagrali. Na 90% że się wciągnę, bo słyszałem, że zajebiaszcze.
Kenpachi
Kenpachi

Liczba postów : 41
Data rejestracji : 15/04/2011
Age : 28
Skąd : Sulechów

Powrót do góry Go down

Karcianki- w co gracie, co polecacie? Empty Re: Karcianki- w co gracie, co polecacie?

Pisanie  Slonce Wto Kwi 26, 2011 7:10 pm

Yu-Gi-Oh to najbardziej skomplikowana karcianka na świecie, posiada też największą ilość kombinacji... Również w to grywam Wink.
Slonce
Slonce

Liczba postów : 28
Data rejestracji : 17/04/2011
Age : 31
Skąd : Nowogród Bobrzański

Powrót do góry Go down

Karcianki- w co gracie, co polecacie? Empty Re: Karcianki- w co gracie, co polecacie?

Pisanie  Marian Wto Kwi 26, 2011 7:14 pm

Yu-Gi-Oh to najbardziej skomplikowana karcianka na świecie,
jak chuj
Marian
Marian
Admin

Liczba postów : 113
Data rejestracji : 15/04/2011

https://rewolta.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Karcianki- w co gracie, co polecacie? Empty Re: Karcianki- w co gracie, co polecacie?

Pisanie  Kenpachi Sro Kwi 27, 2011 5:29 am

Też możemy kiedyś pograć. Muszę wypróbować structure deck Marika. Smile
Kenpachi
Kenpachi

Liczba postów : 41
Data rejestracji : 15/04/2011
Age : 28
Skąd : Sulechów

Powrót do góry Go down

Karcianki- w co gracie, co polecacie? Empty Re: Karcianki- w co gracie, co polecacie?

Pisanie  Slonce Sro Kwi 27, 2011 6:35 pm

sunny Może po prostu weź talię na spotkanie? Wink Zresztą, moja to zlepek kart dość przypadkowych, porządną talię może ułożę, gdy pojadę do znajomego w Gdyni, także niezbyt wcześnie to nastąpi... ;/ Cóż, ale grać można, bo znowu najgorsza nie jest ;p
Slonce
Slonce

Liczba postów : 28
Data rejestracji : 17/04/2011
Age : 31
Skąd : Nowogród Bobrzański

Powrót do góry Go down

Karcianki- w co gracie, co polecacie? Empty Re: Karcianki- w co gracie, co polecacie?

Pisanie  Kenpachi Sro Kwi 27, 2011 8:05 pm

Wezmę, wezmę. Rozumiem, że jesteśmy umówieni Very Happy
Kenpachi
Kenpachi

Liczba postów : 41
Data rejestracji : 15/04/2011
Age : 28
Skąd : Sulechów

Powrót do góry Go down

Karcianki- w co gracie, co polecacie? Empty Re: Karcianki- w co gracie, co polecacie?

Pisanie  Marian Czw Kwi 28, 2011 12:49 pm

Najlepsza karcianka to i tak Pokemon CCG. Grałem kiedyś dzieckiem będąc całkiem porządnie, na GBC jest RPG z tego, świetny swoją drogą, teraz brat młodszy kupił sobie jakieś karty w Empiku, tj. dostał to odświeżyłem swój stary zajebisty deck i rozpieprzylem gowniarza HE HE Very Happy
Marian
Marian
Admin

Liczba postów : 113
Data rejestracji : 15/04/2011

https://rewolta.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Karcianki- w co gracie, co polecacie? Empty Re: Karcianki- w co gracie, co polecacie?

Pisanie  Slonce Sro Lis 23, 2011 7:50 pm

Dobra, pora to odświeżyć...

Od ostatnich postów wciągnęliśmy się w Warhammer: Inwazja. Jest to karcianka na podstawie świata Wojmłotka, pewnie to Was nie zdziwiło, ale wspomnieć trzeba. Typ gry to LCG, znacznie tańsza od MTG czy YGO, co wielce nam odpowiada. Mechanika gry jest dosyć prosta, gra przyjemna, środowisko zajebiste wręcz, pozostałe ośrodki to Wrocław i Gdańsk, tam przodują, ale Śląsk, Kraków, Wa-wa itp. również dobrze prosperują. U nas po małym kryzysie odbijamy się od dna, nie ma już problemu z 8 graczami na regularnych turniejach, ale szukamy nowych, by scena WH:I w Zielonej sięprężnie rozwijała. Oficjalna stronka to warhammer-inwazja.pl, a forum to whinvasion.pl Zachęcam wszystkich, jeżeli ktoś jest zainteresowany, mogę skombinować kilka talii i wyjaśnić mechanikę, naprawdę warto Wink
Slonce
Slonce

Liczba postów : 28
Data rejestracji : 17/04/2011
Age : 31
Skąd : Nowogród Bobrzański

Powrót do góry Go down

Karcianki- w co gracie, co polecacie? Empty Re: Karcianki- w co gracie, co polecacie?

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach