rewolta
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Muzyka - czego słuchacie?

+2
Marq
Kenpachi
6 posters

Go down

Muzyka - czego słuchacie? Empty Muzyka - czego słuchacie?

Pisanie  Kenpachi Pią Kwi 22, 2011 12:07 pm

Osobiście, jestem wielkim fanem Sabatonu, kręci mnie tematyka wojenne, poza tym, aż trzy ich kawałki (Uprising, 40:1, Aces in Exile) traktują o Polakach. Dochodzą to tego jeszcze klasycy rocka i metalu - Iron Maiden, Judas Priest, Ozzy Osborne, Dio , Led Zeppelin, itd(za dużo, by wymieniać, bo jest jeszcze Dżem, AC/DC, Black Sabbath, Halloween, Kiss i reszta ^^). Jeśli nie słyszeliście polecam zespół Toto, po prostu geniusz. Grają różne rodzaje muzyki rock, jazz, soul. Nie mogę pominąć wirtuozów gitary - Van Halen, Slash, Steve Lukather(gra również w Toto), B. B King, Eric Clapton i inni. Z nowych zespołów, jedynie Dragonforce i Tenacious D. A jak u Was?


Ostatnio zmieniony przez Kenpachi dnia Pią Kwi 22, 2011 12:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Kenpachi
Kenpachi

Liczba postów : 41
Data rejestracji : 15/04/2011
Age : 28
Skąd : Sulechów

Powrót do góry Go down

Muzyka - czego słuchacie? Empty Re: Muzyka - czego słuchacie?

Pisanie  Marq Pią Kwi 22, 2011 12:13 pm

Ja osobiście słucham Ozzy Osborne guns'n roses, metalica Jelonek i kilka innych. Podoba mi się w nich... wszystko!


Ostatnio zmieniony przez Marq dnia Pią Kwi 22, 2011 2:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Marq
Marq

Liczba postów : 32
Data rejestracji : 18/04/2011
Age : 29
Skąd : Cigacice

Powrót do góry Go down

Muzyka - czego słuchacie? Empty Re: Muzyka - czego słuchacie?

Pisanie  Marian Pią Kwi 22, 2011 12:45 pm

Polski rap głównie, Gres, Kidd, Bisz, Mroku, Antylogika, Laikike1, Enson, Bonson, Duże Pe itd. w sumie.
Marian
Marian
Admin

Liczba postów : 113
Data rejestracji : 15/04/2011

https://rewolta.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Muzyka - czego słuchacie? Empty Re: Muzyka - czego słuchacie?

Pisanie  riku Pią Kwi 22, 2011 2:13 pm

wee... no.. Trochę dużo jest tego co słucham więc tylko wymienię te, które najbardziej lubię ; Escape The Fate, Bullet fot my valentine, Sadie, Our last night, The Gazette, Despair's ray.... i dużo dużo więcej O_O
Z tego co widać to głównie jest to visual kei oraz emo core... z domieszką metalu ;3
riku
riku

Liczba postów : 14
Data rejestracji : 19/04/2011
Age : 29
Skąd : Nowogród Bobrzański

Powrót do góry Go down

Muzyka - czego słuchacie? Empty Re: Muzyka - czego słuchacie?

Pisanie  Drub Pią Kwi 22, 2011 6:59 pm

Chyba w każdym rodzaju muzyki znajdę parę piosenek które mi sie podobają, ale tak ostatnio to słucham nałogowo Linkin Park. Na mojej liście nie może zabraknąć Queen, Beatlesów, czasem Eminema. Mam też słabość do muzyki filmowej szczególnie autorstwa Jamesa Newton Howarda i Hansa Zimmera. Standardowo słucham rock (Tenacious D, The Rolling Stones, Pink Floyd ).I Stinga. Kocham też piosenki z bajek Disneya Very Happy . Sporo pominęłam, bo trochę za dużo by tego było, ale z grubsza to będzie to.
Drub
Drub

Liczba postów : 10
Data rejestracji : 18/04/2011

Powrót do góry Go down

Muzyka - czego słuchacie? Empty Re: Muzyka - czego słuchacie?

Pisanie  Bajur Pią Kwi 22, 2011 9:27 pm

Stanowczo jestem fanem Slipknota. Lubię też inne mniej lub więcej znane zespoły grające metal. Lubie też rock (jrock czasem). Ostatnio nawet zacząłem słuchać muzyki klasycznej i poważnej. Też (głównie przez Mariana) słucham hip-hopu (gres, raca, kidd, bonson, laikike1). W każdym stylu znajdę coś dla siebie poza techno.
Bajur
Bajur

Liczba postów : 30
Data rejestracji : 17/04/2011
Skąd : Nowogród Bobrzański

Powrót do góry Go down

Muzyka - czego słuchacie? Empty Re: Muzyka - czego słuchacie?

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach